BURSA NİLÜFER NANO DEZENFEKTASYON

Sağlık Bakanlığı’ndan alınan Tip2 (hastanelerde dahil olmak üzere kamu, özel ve endüstriyel alanlarda hava, yüzey, materyal, ekipman ve mobilyanın dezenfeksiyonu “Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi “ne sahip, uzun süreli etkili, antibakteriyel ve koku gidericidir.

Nano Teknoloji Laboratuarlarında geliştirilmiş, Avrupa Birliği Standartlarına göre üretilmiş, çok özel formüllü, patentli nano gümüş solüsyonu ihtiva eder. Uzun süreli ve çok etkin sterilizasyon için 80 ppm nano gümüş yoğunluğunda üretilmektedir.

Bursa nilüfer dezenfektan ile yapılan testlerde gram pozitif, gram negatif, zarflı, zarfsız bakterileri yok ettiği, etkinliğinin uzun süre sürdüğü rapor lanmıştır.

Virüsler gerçek organizma sayılmazlar. Bakteriler yoluyla bulaşma eğilimindedirler. Bursa nilüfer dezenfektasyon, çok güçlü antibakteriyel etkisi ile bakterileri öldürerek virüslerin bulaşmasına engel olur.

Özel formülü sayesinde, adeta bir mikro organizma mıknatısı etkisi yaratarak, civardaki ve havada asılı kalan mikro organizmaları, küf sporlarını da kendine çekip yok eder. Bu, diğer hijyen ürünlerinde rastlanmayan benzersiz bir özelliktir.

Sisleme ile uygulandığı tüm yüzeylere yapışan milyarlarca nano gümüş iyonları, çok defa yıkanıp yerlerinden sökülene kadar bakteri, virüs ve mikropları yok eder, üremelerini durdurur. Çevre şartlarına ve silinme sayısına göre, yaklaşık 3 ay etkisini koruyabilir.

İnce sislemeye ayarlanmış ULV aleti ile, bir alanı uzun süreli antibakteriyel ve antimikrobik hale getirir ve istenmeyen kokuları yok eder.

Kıyafetlere, ayakkabılara yapılacak spreyleme insanlar üzerindeki bakteri mantar oluşumlarını ve istenmeyen kokuları yok eder, kişisel hijyen sağlar.

Pet yataklarında ve hayvan barınaklarında uzun süreli dezenfeksiyon sağlar.

Nano Dezenfektasyon, alkol, amonyak, antibiyotik ve triklozan veya başka bir kimyasal içermez. İnsan sağlığına, hayvanlara ve bitkilere zarar vermediği, alerji yaratmadığı belgelenmiştir.

Okulların, Ofislerin, Anaokulu ve Kreşlerin, Yerleşim Alanlarının, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanlarının Dezenfeksiyonunda ve Kötü Kokularının Giderilmesinde Hipokloröz Asit Tüm Yüzeyler, Çevre ve Personel İçin İdeal Bir Dezenfektandır. Bilinen Tüm Bakteri, Virüs, Mantar ve Sporlara Karşı Gücü Kanıtlanmış Bir uygulamadır. Hiçbir Toksik Etkisi Yoktur ve Herhangi Bir Toksik Yan Ürün Oluşturmaz, Kalıntı Bırakmaz. Tüm Yüzeylerde 5 Dakika Bekletilip Kullanıldığında Tüm Bakteri ve Virüsleri Saniyeler İçinde Yok Eder. Sert veya Yumuşak Tüm Yüzeylerin, Ulaşılması En Zor Alanların Dezenfeksiyonu Umumi Alanlardaki Tuvalatler, Oturma Yerleri, Yüzeyler, Masa ve Sandalyelerin Dezenfeksiyonu Havalandırma Sistemlerinin Dezenfeksiyonu, Sporların, Küflerin Yok Edilmesi ve Kötü Kokuların Giderilmesinde kullanılır.

Kullanım Alanları:

  • Hastaneler ve Sağlık Tesislerinde
  • Oteller, Yurtlar, Okullar, Kreşler ve Dershanelerde
  • Toplu Taşımacılıkta, Ulaşım Araçlarında (Uçak, Otobüs, Tren vb.)
  • Halkın Ortak Kullanım Alanlarında
  • Alışveriş Merkezlerinde
  • Ev ve İşyeri Ortamlarında
  • Üretim Tesislerinde, Paketlemeden Satış Yerlerine Kadar
  • Tuvaletlerde, El ve Cilt Hijyeninde
  • Enfeksiyon Riski Olan Tüm Alanlarda, İnsan Teması Olan Her Yerde Güvenle Kullanılabilinir.

Nano Dezenfektasyon yerel yönetmelikler ve 67/548/EEC uyarınca tehlikeli olarak sınıflandırılmamıştır, biosidal ruhsatnamesinde, spesifik bir antidotu ve RİSK İBARESİ yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Acil İlaçlama Tıkla Ara